Vasaros šventė

,,Ateina laikas,/Kai mažas vaikas/Užauga staiga,/Užauga staiga…‘‘ — tokiais žodžiais Vasaros šventės metu su grupe atsisveikino trylika „Nykštukų“ grupės vaikų, kurie Rugsėjo 1-ąją jau taps mūsų gimnazijos pirmokais.

Linksmi, kūrybiški, drąsūs ir pasiruošę žengti naują žingsnį… Šventės metu skambėjo dainelės, eilėraščiai, padėkos žodžiai tėveliams, sveikinimai, palinkėjimai. Į dangų pakilo balionai su vaikų svajonėmis ir tvirtu pasiryžimu jų siekti…

Tėveliai vaikus nustebino padovanodami linksmas šėliones su animatore, o darželio sodą papildė šilauogių krūmai ir smagus vabaliukų „viešbutis“. Ačiū Tėveliams už nuostabius vaikus ir dovanas. O būsimiems pirmokams linkime sėkmės!

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Jolita Braukylienė

Nuotraukos Vaidos Muralienės, Neringos Drazdovos,