NŠS „Koncertas vasarai ir vaikystei 2024“

Besibaigiant dar vieneriems mokslo metams, gegužės 24 d. gimnazijos Mažojoje salėje ir vėl suskambo muzika, fojė pasipuošė piešiniais ir molio dirbiniais. Neformaliojo švietimo skyriaus mokiniai ir mokytojai pakvietė visus į šventinį baigiamąjį koncertą. Mokinius koncertui paruošė mokytojai Audronė Gabienė, Ramunė Glinskienė, Dalia Bartininkienė, Asta ir Robertas Mičeliai. Dailės ir keramikos dirbinius eksponavo mokiniai, vadovaujami Daivos Baltakytės. Renginį vainikavo iškilmingas Neformaliojo vaikų švietimo pažymėjimų teikimas devynioms diplomantėms – Kamilei ir Viltei Kučinskaitėms, Skaistei Pelurtytei (kanklių studija), Akvilei Jakubonytei (gitaros studija), Medai Valskytei (fortepijono studija), Medai Braukylaitei, Austėjai Sokaitei, Justinai Dudonytei ir Paulinai Skardytei (teatrinės raiškos studija).
            Esame laimingi, sulaukę gausaus klausytojų būrio!
            Saulėtos, dosnios ir taikios visiems vasaros! Iki kitų susitikimų jau naujais mokslo metais.

NŠS vedėja Ramunė Glinskienė
Foto nuotraukos Emos Valentaitės