Meteoritai — kas tai?

Gegužės 16 d. IIG klasės mokiniams fizikos pamokos vyko Molėtų etnokosmologijos muziejuje. Edukacijos „Meteoritai — kas tai?‘‘ metu mokiniai susipažino su meteoritų atsiradimu Žemėje, jų klasifikacija. Dešimtokai turėjo galimybę juos paliesti. Po to vyko viktorina, nugalėtojai buvo apdovanoti prizais.
         Po edukacijos mokiniai apsilankė muziejaus kavinėje, žaidė interaktyvius žaidimus.
           Ekskursijos metu per požeminę muziejaus galeriją buvo kylama aukštyn. Septyniose erdvėse gidas pristatė žmogaus ryšį su Kosminiu pasauliu – pasaulio matavimais, kalendoriais, kosmonautika, nežemiškos gyvybės paieškomis, mūsų civilizacijos ateities galimybėmis. Galutinė stotelė buvo apžvalgos bokštas, atveriantis stulbinantį gamtos grožį.
           Buvo smagu ir įdomu.

Mokytoja Jolanta Beleišienė