Gimnazijos būrelių 2023-2024 mokslo metų veiklų pristatymas

Šiais mokslo metais gimnazijoje darbavosi aštuoni būreliai: „Sportuok ir būsi sveikas“(mokyt. R. Merkienė), „Žvorūnė“ (mokyt. J. Vygėlienė), „Skaitau ir augu“ (mokyt. D. Tymukienė),„Smalsučiai“ (mokyt. R. Zovienė), „Mokomės verslumo“ (mokyt. G. Pavilonienė ir D.Juškevičienė, „Littera“ (mokyt. N. Markevičienė), „Čia galiu kurti“ (mokyt. V. Kavaliauskienė) ir„Mažieji tyrėjai“ (mokyt. R. Rimiškienė). Gegužės 20 dieną Mažojoje salėje būrelių vadovai bei jų vadovaujami mokiniai pristatė savo veiklas. Kas pasakojo, kas skaidres demonstravo ir komentavo,o kas ir diskusiją pravedė. Ir kiek įdomių kelionių, potyrių, atradimų, susitikimų būta!
                Ačiū būrelių vadovėms už išradingumą, veiklumą, pasiekimus, mokiniams – už žingeidumą, smalsumą, aktyvumą ir kūrybiškumą mokslo metų būrelių veiklose!

Būrelių veiklų kuratorė Ramunė Glinskienė
Foto nuotraukos autorės ir Žanetos Šinkūnaitės – Jasinevičienės