„Metai su gaida“

Gegužės 15 d. gimnazijos muzikos kabinete vyko neformaliojo švietimo skyriaus fortepijono studijos mokinių atvira pamoka – koncertas „Metai su gaida“. Jame savo 2023-2024 m. m. II pusmečio atsiskaitymo programą atliko studiją lankantys mokiniai: Sofija Selevič, Orinta ir Livija Luginbuehl, Ignas Gipiškis, Reina Čeikauskaitė, Margarita Uokaitė , Linas Vaštaka, Laurynas Karpau ir Meda Valskytė. Labai smagu, kad sulaukėme tėvelių, savo muzikuojančių draugų palaikyti ir pasiklausyti atėjo pirmos ir ketvirtos pradinių klasių mokiniai ir mokytojos Vilma Kavaliauskienė ir Rita Rimiškienė.

Džiugu, kai vaikai auga lydimi muzikos. Ne mažiau smagu, kuomet tai išlieka svarbu mums, suaugusiems, besidžiaugiantiems jų pasiekimais, kuriantiems ir formuojantiems savo mokinių aplinkinį pasaulį bei jų vertybes.

NŠS fortepijono studijos mokytoja Ramunė Glinskienė
Foto nuotraukos autorės ir Ritos Rimiškienės