Sėkmė projekte

2024 m. gegužės 10 d. keli mūsų gimnazijos moksleiviai dalyvavo ,,Sumanaus moksleivio akademijos gamtos mokslų klasėje”. Mokiniai turėjo paruošti pristatymą pasirinkta tema ,,Ar galima pakeisti iškastinį kurą energetiniais augalais?” Komandą sudarė trys Kamajų Antano Strazdo gimnazijos mokiniai bei dvi merginos iš Juodupės gimnazijos. Parengtą projektą vertino komisija ir jau antri metai iš eilės komanda (šįsyk jungtinė) laimėjo I-ąją vietą pristačiusi biomasės dujų efektu ir saulės panelių pagalba sukurtą hibridinį automobilio modelį ,,Sunracer”. Po projekto pristatymo visi dalyvavo VDU atvirų durų dienos renginiuose, kurių metu sudėtingi dalykai ir reiškiniai buvo pateikiami labai įdomiomis formomis.

Justina Dudonytė, 3G
Nuotraukos Genovaitės Pavilonienės