NŠS meninių studijų atvira pamoka – koncertas pradinių klasių mokiniams

Gegužės 7 d. į Mažąją salę susirinkę gimnazijos 1-4 klasių mokiniai turėjo galimybę išvysti ir išgirsti pasirodančius ir koncertuojančius savo bendraamžius, lankančius neformaliojo švietimo skyrių. NŠS meninių studijų užsiėmimų metu mokiniai turi puikią progą kurti, patirti, pajausti, išmokti, improvizuoti ir save realizuoti meninių priemonių ir veiklų pagalba.

Todėl šio susitikimo tikslas – meno ir pačių jaunųjų atlikėjų kalba papasakoti apie studijas, jų įvairovę, užsiėmimų specifiką, pakviečiant savo klasės draugus, bendraamžius prisijungti ir kitais 2024-2025 mokslo metais pradėti lankyti NŠS užsiėmimus.

NŠS vedėja Ramunė Glinskienė
                                                                                          Foto nuotraukos Manto Narbuto